Sağlık Ansiklopedisi

Hastalık ve Sağlık Bilgileri

ttnet wifi ücretlendirme

Genel kategorisine
31 Ağustos 2012
eklenmiştir.

ttnet wifi ücretlendirme
TTNET WiFi
’da hizmet süresi neyi ifade etmektedir ?

TTNET WiFi’ de süre bazlı hizmet verilmektedir. Diğer bir deyişle, TTNET WiFi hizmet seçenekleri farklı sürelere sahip paketlerden oluşmaktadır. Pakette tanımlanan süre dolduğu anda hizmet otomatik olarak sonlandırılır.

TTNET ADSL abonesiyim. Evdeki modeme kablosuz bağlı iken aynı anda dışarıdan da TTNET WiFi’ ye bağlanabilir miyim?

TTNET WiFi tamamen bağımsız bir hizmettir, evdeki hizmetiniz ile doğrudan bir ilişkisi yoktur. Evdeki bağlantınız sadece TTNET WiFi üzerinde ücretsiz erişim hakkını sağlamaktadır.

TTNET ADSL abonesiyim. TTNET WiFi kullanım hızım ADSL paketime bağlı mıdır?

TTNET WiFi tamamen bağımsız bir hizmettir. Evde sahip olduğunuz TTNET ADSL hizmet paketinin tipi sadece ücretsiz dakikalarının miktarını değiştirmektedir.

TTNET WiFi hediye dakikalarım bittiğinde otomatik olarak çalışmaya devam ediyor mu ? Faturama ekstra kullandığım dakikalar otomatik olarak yansıyacak mı ?

Hayır! Hediye dakikalarınız bittiğinde, sistem bağlantınızı otomatik olarak kesecek ve bu konuda sizi uyaracaktır. Siz ekstra dakika satın almadıkça hizmet kullanılamayacaktır.

TTNET ADSL abonesiyim. TTNET WiFi’ yi kullandığım süre boyunca gelen-giden veri miktarı, ADSL paketimin kotasını etkiler mi?

Hayır! Evde ADSL hizmetine tanımlı kota tamamen bağımsızdır. TTNET WiFi kullanımında sadece dakika sayımı yapılmaktadır.

TTNET ADSL abonesiyim. TTNET WiFi’ yi kullandığım süre boyunca gelen-giden veri miktarı, ADSL paketimin kotasını etkiler mi?

Hayır! Evde ADSL hizmetine tanımlı kota tamamen bağımsızdır. TTNET WiFi kullanımında sadece dakika sayımı yapılmaktadır.

TTNET abonesi değilsem nasıl bağlanırım?

TTNET abonesi değilseniz, karşılama sayfasında “TTNET Abonesi Değilim” butonuna tıkladığınız zaman yönlendirileceğiniz sayfada kredi kartınızla istediğiniz süreli paketi satın alarak TTNET WiFi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kazımalı kartlardan TTNET WiFi kullanıcı adımı nasıl edinebilirim ?

Kazımalı kartlardan çıkacak olan pin numarasını, yine kazımalı kartların arkasında belirtilen aktivasyon adresine giderek ve bu adresteki gerekli yerleri doldurarak kullanıcı adı ve şifrenizin cep telefonunuza gelmesini sağlayabilir, böylece TTNET WiFi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

TTNET WiFi Ekstra paketinden kaç adet alabilirim ?

İhtiyacınız kadar satın alabilirsiniz.

TTNET WiFi Ekstra paketi aldım ancak o ay kullanmadım, ücretlendirilecek mi ?

Evet, TTNET WiFi Ekstra paketi satın alındığında her ay otomatik olarak ücretlendirilmektedir.

iPass hizmetini ayın son günü aldım ve ertesi ayın ilk günü kullandım. Ücretlendirme nasıl olacak ?

Hizmet ücreti bir ay için geçerlidir. Bu durumda iki ay için de ücret yansıyacaktır.

iPass hizmetini Ocak ayı içinde aldım ve kullandım, Şubat’ta yurtdışına çıkmadığımdan kullanmadım, Mart ayında tekrar kullandım, hizmet kaç ay ücretlendirilecek ?

Hizmet sadece kullanıldığından sadece Ocak ve Mart için ücretlendirilecek, Şubat’ta kullanım olmadığından fatura yansımayacaktır.