Anasayfa / Diyet / Zayıflama Aletleri

Zayıflama Aletleri

Zayıflama Aletleri

Zayıflama aletleri denilince aklımıza, koşu bantları, zayıflama kemerleri, kondisyon aletleri, aerobik ve fitnes aletleri, gibi aletler gelmektedir. Bu zayıflama aletleri adı verilen aletlerin büyük kısmı, ilk önceleri spor ve egzersiz için dizayn edilmeleri ve zamanla zayıflatıcı ve inceltici etkileri ön plana çıkınca zayıflama sektörü ve firmaları tarafından sahiplenmeleridir.

bolgesel zayiflama aletleri

Bölgesel zayıflama aletleri vücudun istenmeyen bölgelerindeki yağları eritmek için kullanılan dolaylı ya da direkt uygulanan aletlerin tümünü kapsamaktadır. Örneğin göbek bölgesini çalıştırmak için kullanılan mekik çekmeye yarayan aletler bu kapsama girer. Spor aletleri son yıllarda belediye parklarında bile kullanılır hale gelmiştir. Bu aletler düzenli kullanıldığında faydalıdır. Spor bir alışkanlık haline getirilmelidir.

Birde bu bölgeye uygulanan ve titreşim yoluyla çalışan aletler vardır bunların etkinliği konusunda şüpheler mevcuttur. Birtakım aletlerde bölgeye düşük faradik akımlar uygular bunlar kasları çalıştırıp güçlendirir ve sıkılaşma sağlar, yani yağları eritmez. Dolaylı yoldan bölge incelir. Bazı cihazlar ise ultrason teknolojisi kullanılarak yağ hücrelerini tahrip etmekte ve bölgesel zayıflama sağlamaktadır. Bu cihazlardan ultrashape odaklanmış ultrasonik dalgaları kullanan ve bunun için patent almış bir sistemdir.

Bu sistem cilt altındaki yağları hedefleyerek parçalar. Liposuction ameliyatına alternatif olarak gösterilmektedir.

Zayıflama

Teknoloji her geçen gün gelişmekte ve insan teknolojiden tıp alanın da aktif olarak yararlanmaktadır. Bu çabalar bölgesel zayıflama alanında ultrasonik bölgesel zayıflamayı doğurmuştur. Bu alanda kullanılan sistemlerden olan ultrasonik zayıflama sistemi tıp alanında kabul görmüş, üzerinde klinik çalışmalar yapılmış bir yöntemdir.

Bölgesel zayıflama amacı olan arkadaşların denemesinde fayda olduğunu düşündüğümüz bir bölgesel zayıflama aletidir. Etkin bir şekilde incelmek ve vücudunuzu canlandırmak için ihtiyacınız olan tek şey, kendi evinizin özelinde ve rahatlığında günde sadece 10 dakikanızı “Velform Vibro Belt bölgesel zayiflama aletine ayırmak. İncelirken, yemek yapın, eğlenin veya, çalışın. Hiçbir şey bundan daha kolay olamaz. Velform Vibro Belt bölgesel zayiflama aleti, vücudunuzun belirli bölgelerini inceltmek için kan dolaşımını hızlandıran masaj hareketlerini kullanarak devrim yaratan yüksek performanslı bir incelme kemeridir.

Dilerseniz belinizi, kalçalarınızı, sırtınızı, dilerseniz de baldırlarınızı ve karnınızı inceltebilirsiniz. Velform Vibro Belt, bölgesel zayiflama aleti, vücudunuzda istemediğiniz yağların atılmasına ve vücudunuzun güçlü, sağlıklı, seksi ve hayal ettiğiniz gibi sıkı bir hale dönüşmesine yardımcı olur.

Size titreşimli ve harekete geçirici bir masaj sağlayan Velform Vibro Belt incelme kemeri, kan dolaşımınızı belirgin biçimde hızlandırır, vücudunuzdan toksinlerin atılmasına yardımcı olur ve size daha sıkı bir vücut için yardımcı olur.

Velform Vibro Belt İncelme Kemeri ve bölgesel zayıflama aleti, Masaj Kemerinden, Kumandadan ve Adaptörden oluşur. Vücudunuzdaki ekstra santimlerden kurtulmak için mükemmel bir alettir. Tek yapmanız gereken arkanıza yaslanmak, rahatınıza bakmak ve aleti 10 dakikalığına çalıştırmak. Bu kolaylığın tadını çıkarın!

Dietband bölgesel zayıflama aleti: Kullanımı Çok kolaydır. Size gelen paketindeki özel ambaljından çıkartın. 1 adet dietbant’ı yerinden ayırın. Sırtınıza veya omuzunuza yapıştırın. Dikkat edilmesi gereken tek önemli şey, cildinizin yağsız ve kuru olması. Suya dayanıklı değildir.

Yeni gücüyle, artık yaz tatillerinizde de kullanabilirsiniz. Çünki 16 saat (*uyku saatleri önemli) Bantı kullanmanız yeterlidir.

etiketler: zayiflama aletleri, zayiflama aletleri nelerdir, bolgesel zayiflama,

İlginizi çekebilir

içilmesi gereken su miktarı

•          içilmesi gereken su miktarı;  Yetişkin bireylerde ortalama 2-3 litre suya ihtiyaç vardır. Sağlıklı bir kadının …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir